Usługi Księgowe

 

Biuro rachunkowe ABISTEMA kieruje swoją ofertę do osób i firm szukających kompleksowych i profesjonalnych usług księgowych oraz doradztwa gospodarczego i finansowego na terenie Krakowa oraz okolic.

Elastycznie podchodzimy do każdego Klienta, biorąc pod uwagę jego potrzeby i cele. W zależności od wielkości czy formy prawnej firmy, doradzimy odpowiednie świadczenia i ustalimy, jak zniwelować koszta i poprawić wyniki finansowe.

Pomagamy rozwiązywać problemy związane z prowadzeniem księgowości, prawem spółek czy rozliczaniem podatkowym. Rzetelna obsługa rachunkowa ograniczy niepotrzebne wydatki przedsiębiorstwa i da mu możliwości na lepszą konkurencyjność i rozwój. Pomożemy Ci wykorzystać potencjał, jaki Twoja firma posiada.

 

Nasze usługi

 

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowej, kadrowej, płacowej oraz doradztwie. Naszymi Klientami są zarówno podmioty prawne jak i osoby fizyczne nie prowadzące własnej działalności gospodarczej.

Cennik świadczeń ustalany jest indywidualnie dla każdego Klienta.

Jeśli interesują Cię konkretne usługi księgowe, poznaj szczegóły, przechodząc do wybranej kategorii.

 

 

 

  

 

Aktualności

Październik 3,2019

Prowadzimy sprawy kredytów we frankach.Masz kredyt we frankach zadzwoń tel.: 504 228 497

Październik 3,2019

Orzeczenie TSUE

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wydał orzeczenie w sprawie hipotek frankowych. Uznał, że polskie sądy nie mogą zmieniać warunków umów kredytowych, ale mogą je anulować. Dla frankowiczów to bardzo dobra wiadomość. Sądy będą bowiem musiały teraz brać ten wyrok pod uwagę podczas rozpatrywania poszczególnych spraw frankowych. Rozstrzygniecie TSUE bardzo poprawia więc pozycję kredytobiorców. Otworzyło ono drogę do przewalutowania kredytów frankowych. czytaj więcej