Usługi

Nasza oferta outsourcingu kierowana jest do podmiotów prowadzących pełną księgowość, podatkową księgą przychodów i rozchodów oraz rozliczających się poprzez ryczałt ewidencjonowany.

Świadczone przez nas usługi pozwolą Państwu skoncentrować się na kluczowych procesach zarządczych. My przedstawimy gotowe rozwiązania kwestii rachunkowych, doradztwa podatkowego oraz prawnych.

Główną korzyścią współpracy z nami jest redukcja kosztów, wynikająca z ograniczenia inwestycji w zasoby i pracowników, zwiększenie elastyczności i skupienie działań biznesowych na bieżącej aktywności.

Świadczymy usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw, fundacji i stowarzyszeń w zakresie:
- prowadzenia ksiąg rachunkowych,
- prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji ryczałtu,
- obsługi kadrowo-płacowej,

-doradztwa podatkowego,

-usług prawnych.

Aktualności

Październik 3,2019

Prowadzimy sprawy kredytów we frankach.Masz kredyt we frankach zadzwoń tel.: 504 228 497

Październik 3,2019

Orzeczenie TSUE

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wydał orzeczenie w sprawie hipotek frankowych. Uznał, że polskie sądy nie mogą zmieniać warunków umów kredytowych, ale mogą je anulować. Dla frankowiczów to bardzo dobra wiadomość. Sądy będą bowiem musiały teraz brać ten wyrok pod uwagę podczas rozpatrywania poszczególnych spraw frankowych. Rozstrzygniecie TSUE bardzo poprawia więc pozycję kredytobiorców. Otworzyło ono drogę do przewalutowania kredytów frankowych. czytaj więcej