Zarząd

Dorota Stangreciak – Karpierz

Studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego ukończyła w 2002 roku, Jest radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych pod numerem 2581.
Posiada bogate doświadczenie korporacyjne. Specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego, w szczególności spółek publicznych w tym również notowanych na NewConnect. Z rynkiem kapitałowym związana od roku w 2006 r. Doradza m.in. przy publicznych i prywatnych emisjach akcji i obligacji, fuzjach i przejęciach oraz transakcjach restrukturyzacyjnych. Ze szczególnym zainteresowaniem zajmuje się wszelkimi prawnymi i podatkowymi aspektami przekształceń form prawnych podmiotów gospodarczych. Posiada Certyfikat Autoryzowanego Doradcy nr 213/2011. Autorka i współautorka artykułów i komentarzy z dziedziny prawa i podatków. Członek Rad Nadzorczych spółek, w tym również notowanych na GPW.

Specjalizacje: - prawo spółek, rynki kapitałowe i papiery wartościowe, fuzje i przejęcia, upadłości i restrukturyzacje.

 

 

  

Edyta Gajda

Posiada Certyfikat Autoryzowanego Doradcy nr 88/2011. Absolwentka studiów wyższych na kierunku Zarządzanie i Marketing. Doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie wieloletniej pracy w branży logistycznej oraz audytorskiej. Posiada bogatą praktykę w zakresie marketingu, public relations oraz relacji inwestorskich. Od roku 1999 czynnie związana z rynkiem kapitałowym. Przez okres pięciu lat koordynowała całością prac związaną z obowiązkami informacyjnymi ECA AUXILIUM, za które spółka otrzymała wiele wyróżnień w tym GPW w Warszawie, Dziennika Gazety Prawnej; Puls Biznesu i miesięcznika Trendy. Ukończyła liczne kursy i szkolenia w zakresie relacji inwestorskich, obowiązków informacyjnych oraz regulacji rynku kapitałowego. Szkoli i doradza spółkom w zakresie obowiązków informacyjnych i relacji inwestorskich. Autorka licznych artykułów i komentarzy dotyczących rynku NewConnect oraz regulacji z nim związanych.  

 

 

 

ZESPÓŁ

Zespół Kancelarii tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy to:

- księgowi z uprawnieniami,

- specjaliści ds. kadr i płac,

- radcy prawni,

- biegli  rewidenci,

- doradcy podatkowi.

 

Aktualności

Październik 3,2019

Prowadzimy sprawy kredytów we frankach.Masz kredyt we frankach zadzwoń tel.: 504 228 497

Październik 3,2019

Orzeczenie TSUE

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wydał orzeczenie w sprawie hipotek frankowych. Uznał, że polskie sądy nie mogą zmieniać warunków umów kredytowych, ale mogą je anulować. Dla frankowiczów to bardzo dobra wiadomość. Sądy będą bowiem musiały teraz brać ten wyrok pod uwagę podczas rozpatrywania poszczególnych spraw frankowych. Rozstrzygniecie TSUE bardzo poprawia więc pozycję kredytobiorców. Otworzyło ono drogę do przewalutowania kredytów frankowych. czytaj więcej