Firma

ABISTEMA od początku swej działalności świadczy usługi outsourcingowe w zakresie księgowości, prawa, podatków oraz rynku kapitałowego.

Stworzyliśmy dynamicznie rozwijającą się grupę firm, w skład której wchodzi ABISTEMA Kancelaria Doradcza Sp. z o.o. świadcząca wyspecjalizowane usługi w dziedzinie księgowości, kadr, płac i rynku kapitałowego oraz Abistema Kancelaria Prawna Stangreciak – Karpierz Sp. K. świadcząca usługi doradztwa podatkowego i prawne.

Naszym celem jest, rozwój Twojego biznesu, dlatego też ułatwiamy prawidłowe funkcjonowanie przedsiębiorcom i podmiotom działającym na rynku. Szybko pozyskujemy informacje na temat nurtującego Klienta problemu, diagnozujemy jego źródło oraz proponujemy optymalne rozwiązania w zakresie kompleksowych usług księgowych, doradztwa podatkowego, usług prawnych oraz autoryzowanego doradztwa NewConnect i Catalyst.

Naszym atutem jest elastyczność, dzięki czemu możemy w pełni dostosować usługi do zróżnicowanych potrzeb Klientów świadcząc usługi również w językach obcych. Wykorzystujemy najlepsze ze zdobytych doświadczeń, łącząc wysoki standard usług outsourcingu finansowego z efektywnością działania.

Pracujemy w trzech departamentach: Księgowym, Doradczym i Prawnym. Jako Autoryzowany Doradca rynku NewConnect oraz Catalyst wprowadzamy spółki na rynek kapitałowy.

Nasz zespół to uznani eksperci w mediach branżowych. Nasze publikacje ukazują się m.in. na łamach „Dziennika Gazety Prawnej” oraz na uznanych portalach prawnych i ekonomicznych „Onet Biznes”, „PrawoPL”.

Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów, oraz obowiązkowe ubezpieczenie.

Nasi Partnerzy: 

 

Aktualności

Wrzesień 20,2018

-usługi księgowe – kompleksowo,

-kadry, płace - kompleksowo,

-usługi prawne i doradztwo podatkowe

-autoryzowany doradca Newconnect i Catalyst

Czerwiec 1,2018

RODO – już obowiązuje

Jeżeli jeszcze nie wdrożyłeś odpowiednich procedur, ABISTEMA dostarczy Ci gotowe rozwiązanie w zakresie RODO