Usługi Księgowe

 

Biuro rachunkowe ABISTEMA kieruje swoją ofertę do osób i firm szukających kompleksowych i profesjonalnych usług księgowych oraz doradztwa gospodarczego i finansowego na terenie Krakowa oraz okolic.

Elastycznie podchodzimy do każdego Klienta, biorąc pod uwagę jego potrzeby i cele. W zależności od wielkości czy formy prawnej firmy, doradzimy odpowiednie świadczenia i ustalimy, jak zniwelować koszta i poprawić wyniki finansowe.

Pomagamy rozwiązywać problemy związane z prowadzeniem księgowości, prawem spółek czy rozliczaniem podatkowym. Rzetelna obsługa rachunkowa ograniczy niepotrzebne wydatki przedsiębiorstwa i da mu możliwości na lepszą konkurencyjność i rozwój. Pomożemy Ci wykorzystać potencjał, jaki Twoja firma posiada.

 

Nasze usługi

 

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowej, kadrowej, płacowej oraz doradztwie. Naszymi Klientami są zarówno podmioty prawne jak i osoby fizyczne nie prowadzące własnej działalności gospodarczej.

Cennik świadczeń ustalany jest indywidualnie dla każdego Klienta.

Jeśli interesują Cię konkretne usługi księgowe, poznaj szczegóły, przechodząc do wybranej kategorii.

 

 

 

  

 

Aktualności

Styczeń 12,2017

Od początku 2017 roku obowiązuje tzw. „duża” nowelizacja ustawy o VAT, która ma na celu przede wszystkim ograniczenie nadużyć i uszczelnienie poboru VAT. Nowelizacja m.in. przywraca tzw. sankcję administracyjną i ogranicza kwartalne rozliczenia VAT. Nie zmienią się także stawki VAT.

czytaj więcej

Grudzień 28,2016

Obniżenie stawki CIT dla małych podatników z 19 proc. do 15 proc., zawiera nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, która weszła w życie 1 stycznia 2017 roku.

czytaj więcej