Usługi

Nasza oferta outsourcingu kierowana jest do podmiotów prowadzących pełną księgowość, podatkową księgą przychodów i rozchodów oraz rozliczających się poprzez ryczałt ewidencjonowany.

Świadczone przez nas usługi pozwolą Państwu skoncentrować się na kluczowych procesach zarządczych. My przedstawimy gotowe rozwiązania kwestii rachunkowych, doradztwa podatkowego oraz prawnych.

Główną korzyścią współpracy z nami jest redukcja kosztów, wynikająca z ograniczenia inwestycji w zasoby i pracowników, zwiększenie elastyczności i skupienie działań biznesowych na bieżącej aktywności.

Świadczymy usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw, fundacji i stowarzyszeń w zakresie:
- prowadzenia ksiąg rachunkowych,
- prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji ryczałtu,
- obsługi kadrowo-płacowej,

-doradztwa podatkowego,

-usług prawnych.

Aktualności

Styczeń 12,2017

Od początku 2017 roku obowiązuje tzw. „duża” nowelizacja ustawy o VAT, która ma na celu przede wszystkim ograniczenie nadużyć i uszczelnienie poboru VAT. Nowelizacja m.in. przywraca tzw. sankcję administracyjną i ogranicza kwartalne rozliczenia VAT. Nie zmienią się także stawki VAT.

czytaj więcej

Grudzień 28,2016

Obniżenie stawki CIT dla małych podatników z 19 proc. do 15 proc., zawiera nowelizacja ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, która weszła w życie 1 stycznia 2017 roku.

czytaj więcej